Doplňky

Ostatní doplňky a příslušenství k našim produktům.

Doplňky pro vaše brýle

Objevte širokou škálu doplňků pro vaše brýle a optické potřeby! Nabízíme brýlová pouzdra, šňůrky, mikrovláknové utěrky, čistící spreje, ultrazvukové čističky, lupy, dalekohledy, divadelní kukátka a mnoho dalšího. A pokud nenajdete to, co hledáte, neváhejte se zeptat! Můžeme objednat konkrétní položky z katalogu nebo kontaktovat naše dodavatele.

Plánujete darovat brýle nebo kontaktní čočky jako dárek?

Máme pro vás připraveny dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo 5000 Kč. A pokud si přejete individuální dárkový poukaz, neváhejte nás kontaktovat – rádi vám ho zhotovíme dle vašich představ. 

Prozkoumat naše produkty můžete u nás na pobočce, kde vám s výběrem rádi poradíme.

V naší prodejně Vám můžeme nabídnout opravdu široký výběr slunečních a sportovních brýlí značek EvilEye, OAKLEY a Rudy Project. Brýle těchto značek používají sportovci po celém světě, zvláště pro jejich nezaměnitelné optické a materiálové vlastnosti. Za zmínku jistě stojí i fakt, že každá z těchto značek má vybrané portfolio modelů, které jsou určeny pro dioptrickou korekci.

Kromě těchto značek, které máme celoročně, připravujeme vždy na léto novou kolekci módních slunečních brýlí vybraných značek. Jsou to např. Tom Ford, Fendi, RayBan, Polaroid, Moschino Porsche Design a mnoho dalších.
Prozkoumat naše produkty můžete u nás na pobočce, kde vám s výběrem rádi poradíme.

ℹ️ Informace ℹ️

Vítejte na našich nových stránkách.

cs_CZCZ