Dioptrické brýle

Brýle určené pro běžné nošení a zlepšení zraku.

Dioptrické brýle

Nabízíme inovativní počítačový systém pro pohodlný výběr brýlových obrub a simulaci tloušťky čoček při různých dioptriích. Ideální pro ty, kteří si chtějí vybrat obroučky, aniž by viděli svůj obličej bez brýlí. Díky videokameře můžete během několika minut prozkoumat kolekci obrouček a snadno vybrat svůj oblíbený model. Systém také precizně měří progresivní čočky, zajistí, že vaše brýle budou naprosto spolehlivé.

V nabídce máme široký výběr brýlových obrub všech cenových kategorií, včetně ušlechtilých kovů jako titan, titanflex, chirurgická ocel a další inovativní materiály.

Díky našemu speciálnímu vyšetřovacímu přístroji PLUS OPTIX jsme schopni poskytovat komplexní vyšetření dětí. Naše široká nabídka dětských obrouček zahrnuje různé velikosti, tvary a barvy.

Vybírejte z brýlí od světově proslulých značek, jako jsou Lindberg, Blackfin, Neubau, Eschenbach, TitanFlex, Jaguar, a další. Také nabízíme špičkové sportovní značky, včetně Oakley, Rudy Project a EvilEye. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na světově proslulé domácí značky Okula.

Prozkoumat naše produkty můžete u nás na pobočce, kde vám s výběrem rádi poradíme.

Dioptrické brýle s trpaslíkem

V naší prodejně Vám můžeme nabídnout opravdu široký výběr slunečních a sportovních brýlí značek EvilEye, OAKLEY a Rudy Project. Brýle těchto značek používají sportovci po celém světě, zvláště pro jejich nezaměnitelné optické a materiálové vlastnosti. Za zmínku jistě stojí i fakt, že každá z těchto značek má vybrané portfolio modelů, které jsou určeny pro dioptrickou korekci.

Kromě těchto značek, které máme celoročně, připravujeme vždy na léto novou kolekci módních slunečních brýlí vybraných značek. Jsou to např. Tom Ford, Fendi, RayBan, Polaroid, Moschino Porsche Design a mnoho dalších.
Prozkoumat naše produkty můžete u nás na pobočce, kde vám s výběrem rádi poradíme.

ℹ️ Informace ℹ️

Vítejte na našich nových stránkách.

cs_CZCZ